Dom i Wnętrze

Wygodne i trwałe fotele ogrodowe

Aranżowanie przydomowej strefy wypoczynkowej nie musi być uciążliwe i długotrwałe – wystarczy skorzystać z gotowych propozycji topowych producentów i zainspirować się ich pomysłami. Jednymi z chętniej wykorzystywanych elementów na tarasach czy balkonach są fotele ogrodowe. Jaki model wybrać? Jak projektowane są fotele ogrodowe?

Znajdź idealne fotele ogrodowe i ciesz się latem!

Chcąc jak najlepiej skorzystać z lata warto wybrać elementy wyposażenia ogrodu dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Ciekawym przykładem są fotele ogrodowe, których funkcjonalność nas pozytywnie zaskoczy. Fotele ogrodowe mogą być elementem klasycznego zestawu kawowego, który umieścimy na balkonie czy tarasie, jak również częścią zestawu obiadowego. Fotele ogrodowe proponowane przez markę Oltre.pl zaskoczą nas ciekawym designem, jak i przemyślaną konstrukcją. Projektanci zadbali o to, aby fotele były dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników, jak również aby zaprojektowane były z dużą precyzją i dbałością o detale. Wśród rekomendowanych wymienia się fotele ogrodowe technorattanowe – technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na ścieranie, jak również na promieniowanie UV czy wilgoć. Technorattan do złudzenia imituje naturalny rotang, przez co nasza strefa wypoczynkowa nabiera jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Fotele ogrodowe w strefie wypoczynkowej

Projektując naszą strefę wypoczynkową łączmy ze sobą różne elementy wypoczynkowe – strefa kawowa może być uzupełniona o wygodną sofkę dwuosobową, zestaw wypoczynkowy zestawiony z leżanką ogrodową. Fotele ogrodowe mogą posłużyć nam na kilka sposobów – być częścią zestawu kawowego lub też elementem zestawu jadalnego. Wykorzystując krzesła ogrodowe możemy stworzyć wiele interesujących aranżacji!