Ciekawe

Idealny wózek dziecięcy – czyli jaki?

Szukając wózka dla dziecka zwracamy uwagę przede wszystkim na komfort oraz na bezpieczeństwo – pragniemy, aby produkt ten spełniał najwyższe standardy i zapewniał wygodę zarówno dziecku, jak i nam. Jakie wózki polecają producenci? Jaki produkt okaże się uniwersalny, a czego unikać?

Wózki 3w1 – propozycja na lata

Jednym z najchętniej wybieranych modeli wózków dziecięcych jest wózek 3w1. Ten nowoczesny wózek spełni nasze marzenia o wspólnych spacerach z dzieckiem: stanie się nie tylko wygodnym narzędziem do transportu, ale też towarzyszem licznych przygód. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i trwałych materiałów możemy być pewni, że wózek spełni nasze oczekiwania i zapewni wiele radości podczas wspólnego odkrywania świata.

Z jakich elementów składa się wózek 3w1? Podstawa wózka do aluminiowy stelaż z amortyzacją kół. Stelaż jest składany, przez co bez trudu zmieścimy go do samochodu i weźmiemy na wakacje czy weekend za miastem. W zależności od modelu wózka koła mogą być pompowane lub też wykonane z  trwałej pianki EVA. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka na stelażu montujemy gondolę. Obszerna i wygodna gondola pozwoli na komfortowe oglądanie świata podczas spacerów. Nowoczesne gondole uzupełnione są o otwory wentylacyjne oraz niewielkie okienko – rozwiązania te pozwolą na stały przepływ powietrza w gondoli w czasie największych upałów – mówią specjaliści ze sklepu babydesigngroup.pl.

Siedzisko inne niż wszystkie!

W skład wyposażenia wózka 3w1 wchodzi również wygodne siedzisko z możliwością regulacji wielu punktów, w tym pasów bezpieczeństwa. Siedziska te możemy mocować na stelażu zarówno zgodnie z kierunkiem jazdy, jak i przeciwnie do niego, aby dziecko mogło nas wiedzieć. Dla wygody rodziców wózek wyposażono w kosz na zakupy i dodatkowe torby.