Chcąc gotować każdego dnia z przyjemnością powinniśmy zadbać nie tylko o dobrej jakości produkty spożywcze, ale przede wszystkim o to, aby móc gotować wygodnie. Pomogą nam w tym liczne garnki i patelnie. Jakie komplety wybierać? Na co zwracać szczególną uwagę? Czy konkretni producenci zaoferują nam nowoczesne innowacje?

Garnki na miarę swoich czasów – wybierz swój komplet

Wśród licznych propozycji garnków oraz kompletów warto zwrócić uwagę na sklep gerlach.pl – to najbardziej rozpoznawalny producent garnków i wyposażenia kuchennego w naszym kraju! W szerokiej ofercie znajdziemy przede wszystkim komplety garnków składające się z kilku lub kilkunastu elementów. To idealne rozwiązanie dla każdego: zarówno dla singli, par czy też… mistrzów kuchni, którzy każdego dnia przygotowują dziesiątki potraw.

Z czego tworzone są najwyższej jakości garnki? Współcześnie najchętniej stosowanym materiałem jest stal nierdzewna 18/10. Ten rodzaj tworzywa jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy, odkształceniami. W dnach garnków Gerlach umieszczono dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Garnki marki Gerlach mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach kuchenek.

Wygoda użytkowania każdego dnia

Materiały to nie wszystko, co zaoferował nam producent i projektanci. Dla większej wygody użytkowania garnki wyposażono w wygodne uchwyty i rączki – są one najczęściej tworzone z materiałów antypoślizgowych, przez co uch wykorzystanie jest bezpieczne. Garnki posiadają również pokrywki tworzone ze szkła hartowanego – ten rodzaj materiału jest zabezpieczony przed wysokimi temperaturami. Garnki posiadają również lejki, cedzaki i wewnętrzne miarki do precyzyjnego odmierzania płynów.