Motoryzacja

Serwis pojazdów ciężarowych od DBK

Regularne serwisowanie samochodów ciężarowych jest bardzo ważne. Są to pojazdy bardzo mocno eksploatowane, a więc niekiedy często zdarza się sytuacja, w której potrzebują pomocy. Dobry serwis pojazdów ciężarowych od DBK jest w stanie w profesjonalny sposób naprawić pojazd będący oddalony nawet daleko od bazy firmowej! DBK idzie z duchem czasu cały czas usprawniając usługi z myślą o wygodzie swoich klientów.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych z mechanikami DBK

 

W DBK wszyscy mechanicy są bardzo dobrze przeszkoleni przez co naprawa przebiega w sposób profesjonalny i szybki. Warto zwrócić uwagę na nowość w autoryzowanym serwisie DBK polegającą na dojechaniu do klienta i bezpośredniej naprawie pojazdu w danym miejscu. Jedyne co trzeba zrobić to znajdować się w mieście, w którym znajduje się serwis DBK. Aby wezwać pomoc wystarczy zadzwonić na obsługę klienta – tam klient uzyska więcej informacji na temat tego typu usługi.

Oprócz tak zwanego mobilnego serwisu pojazdów ciężarowych klienci posiadają również możliwość skorzystania z klasycznych opcji polegających na doprowadzeniu pojazdu do serwisu na własną rękę. Jeżeli samochód nie ma możliwości to DBK jest w stanie wysłać specjalistyczną lawetę, która zabierze pojazd z miejsca uszkodzenia/wypadku doprowadzając go do mechaników. Ich zadaniem jest szybkie rozwiązanie problemu polegające na wymianie uszkodzonych części i zastąpieniu ich nowymi. Czasem części potrafią się zużywać i to również powinien mieć na uwadze każde właściciel pojazdu ciężarowego. Dlatego warto dbać o wymiany filtrów, klocków hamulcowych czy amortyzatorów.

Podsumowanie

 

Serwis pojazdów ciężarowych od DBK posiada specjalne zezwolenia wielu renomowanych firm produkujących samochody ciężarowe. Nazywa się to autoryzacją, która jest bardzo ciężka do zdobycia. Takie tytuły świadczą o profesjonalizmie jaki cechuje dobry serwis samochodów ciężarowych, którym jest firma DBK. Posiada ona kilkadziesiąt placówek rozłożonych po różnych punktach kraju.