Dom i Wnętrze

Znajdź piękne meble i stwórz ogród nowoczesny!

Eleganckie i innowacyjne meble ogrodowe pozwolą nam wykreować wymarzony ogród nowoczesny. Nie musimy zatrudniać architektów zieleni czy projektantów – inspiracje są na wyciągnięcie ręki! Jakie meble i dodatki wybrać? Jak zaaranżować idealne miejsce wypoczynkowe w ogrodzie?

Ogród nowoczesny zaaranżowany z pomysłem i fantazją!

Ogród nowoczesny to przede wszystkim miejsce spotkań w gronie rodziny i osób nam bliskich. Zaprojektowanie przestrzeni idealnej do spotkań wymaga przede wszystkim wybrania konkretnej kolekcji mebli ogrodowych. Jakie powinny być meble ogrodowe?

Wybór mebli ogrodowych nie powinien być dziełem przypadku – wybrane fotele, krzesła czy sofy muszą być wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, wilgoć czy zmienne warunki atmosferyczne. Doskonałą propozycją są meble technorattanowe, które nie tylko prezentują się wybornie, ale też oprą się warunkom panującym na zewnątrz. Jak to możliwe?

Ogród nowoczesny z meblami technorattanowymi

Meble technorattanowe są doskonale znane polskim konsumentom – materiał ten jest trwały, nie chłonie brudu czy wilgoci, nie zmienia koloru pod wpływem promieniowania UV. Meble technorattanowe są dzisiaj oferowane w nowej, odświeżonej wersji, przez co idealnie uzupełnią ogród nowoczesny. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach. Dzięki nim końcowa waga mebla nie jest wysoka, a ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów.

W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wszystkie elementy niezbędne do zaprojektowania ciekawego miejsca wypoczynkowego: sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, skrzynie ogrodowe, leżanki czy fotele wiszące. Kolekcje technorattanowe pozwolą nam na zaaranżowanie nie tylko ogrodu, ale również balkonów, tarasów czy werand. Wysoka jakość takich mebli sprawia, że są one chętnie wykorzystywane także w hotelach czy restauracjach.